شاآنشی Hainaisen نفت تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود
Proizvodi
Wireline Impregnated Diamond Core Bit

Wireline Impregnated Diamond Core Bit

With professional and productive factory, HAINAISEN is one of the leading China wireline impregnated diamond core bit manufacturers. Welcome to wholesale wireline impregnated diamond core bit from us, we always have cheap products to offer you. Quick Details Place of Origin: Brand Name: Model...

با کارخانه های حرفه ای و تولیدی HAINAISEN یکی از کارخانجات اصلی و برجسته چین wireline پوشيده شده با الماس هسته بیت است. خوش آمدید به عمده فروشی wireline الماس آغشته هسته بیت از ما، ما همیشه ارزان محصولات به شما است.

جزئیات سریع

محل مبدا:

نام تجاری:

شماره مدل: تمام

نوع: بیت

نوع دستگاه: ابزار حفاری

صدور گواهینامه: ISO9001

مواد: فولاد PDC بازیگران

نوع پردازش: جعل

استفاده: نرم ساینده، رنج برده­اند های حفاری

رنگ: سیاه و سفید

بسته بندی آمپر; تحویل


PackagingDetails:

insideinsponge outsideincartons

DeliveryDetail:

7days

بیت الماس سطح مجموعه هسته چیست؟


همانطور که از نام پیداست، بیت الماس سطح مجموعه نوع الماس آغشته زیرا که آنها با تک لایه طبیعی مته الماس در سطوح کار تاج بیتی در یک الگوی از پیش تعیین مجموعه متفاوت است.

تفاوت سطح مجموعه الماس ذره و ذره الماس آغشته هسته هسته.

الماس در بیت تاج پودر بدن ماتریکس فلزی است که به بدنه فولادی ابزار و یا ساق پا ترکیب شده است نصب شده است. بر خلاف الماس آغشته بیتی که کنترل فرسایش کمی پودر فلز تاج مطلوب به بلورهای الماس جدید ماتریس باند فلزی مورد استفاده برای تمام Dimatec سطح مجموعه بیت بسیار محکم و مقاوم در برابر سایش است. عملکرد بدن ماتریس تاج بیتی در بیتی سطح مجموعه برای ایمن نگه داشتن الماس در موقعیت در سراسر عملیاتی است

الماس مجموعه ای در سطح هسته به طور گسترده ای استفاده از بیت.

بیت الماس سطح مجموعه عمدتا برای استفاده در حفاری های نسبتا نرم و ساینده، رنج برده­اند که توسط مته آغشته به طور موثر حفر می شود. آنها نیز برای استفاده در حفاری سازند سخت تر که در آن سرعت چرخشی موجود و بارهای بیت مته استفاده کافی آغشته به دلیل محدودیت تجهیزات حفاری هستند توصیه می شود.

سطح مجموعه الماس اصلی بسیاری از ویژگی های خوب کمی:

مشترک، بیت الماس سطح مجموعه ارائه خواهد شد نرخ بالاتر از نفوذ از آغشته الماس بیت در تشکل های نرمتر تا حد زیادی به درجه بیشتر از قرار گرفتن در معرض از بلورهای الماس فردی. به عنوان آنها با تنها یک لایه ضخیم از بلورهای الماس هستند، با این حال، سطح مجموعه مته به طور کلی پایین تر به طور کلی عملکرد زندگی تر از الماس آغشته بیت بیت.


Hot Tags: wireline impregnated diamond core bit, China, manufacturers, factory, wholesale, cheap
محصولات مرتبط

رده محصول

آهنگ سریع

Copyright © شاآنشی Hainaisen نفت تکنولوژی شرکت, با مسئولیت محدود